Garanti Akkoza evleri


Garanti Koza Akiş adi ortaklığı’nın yönettiği ve Akkoza evleri projesinde yer alan Defne bloklarında teslimleri bitmiş 80.940 m2’lik inşaat alanına sahip 400 den fazla konutta hayat başlandı. Akkoza projesi kapsamında 421 aile daha ev sahibi olmanın mutluluğunu yaşıyor. Esenyurt’u istanbul’un yeni Etiler’i yapmak amacıyla inşasına başlanan Akkoza projesinin Defne Blokları’nda başlayan yaşam, hepimizi onurlandırıyor.

Akkoza evlerinin otobana direkt bağlantısının yakın sürede açılmasıyla büyük ölçüde ulaşım kolaylığı sağlanmış olmakta. Garanti Koza, istanbul’un yeni Etileri olmaya namzet projesinin vaadettiği lüks ve konforu yaşatmanın gururunu yaşıyor. Teslimatı gerçekleşmiş Defne Blokları’nda 40 adetten daha aşırı seçenek sunan dairelerle uygar ve birinci sınıf seçimler dikkat çekiyor. Kusursuz mimari, banyo ve mutfaklarda sunduğu kalite, beyaz eşyaların şıklığı, konutların 3.on mt.’lik tavan yüksekliği, ortak mekanlarda gereksinim odaklı çağdaş kentsel çözümler, geniş yeşil alanlar bunlardan birkaçı… toplam alanının yalnızca yüzde 17’sinde binaların mevcudiyeti bunun bir ölçüsü. Otopark, jeneratör, alarm ve otomatik geçiş sistemleri bunun gibi özellikler konut sahiplerine güvenli ve huzurlu bir yaşam garantisi veriyor.

plan, dairelerin içine kadar fiberoptik kablonun yerleştirildiği kesintisiz ve sürekli internet bağlantısıyla, ileriye dönük teknolojik gelişmelere hazır. Akkoza konutlarında tüm dairelerin kapalı otoparkları bulunmaktadır. Defne Konutları da, bütün Akkoza evlerinin imkanları yanı dizi ilave imkanlara sahiptir. hemen önünde bulunan alışveriş merkezi ise tüm ihtiyaçları karşılayacak yeterlilikte ve kaliteli markalarla hizmetinize girmiştir.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s